Magdalena Skwara
Dyrektor przedszkola

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeutą zajęciowym oraz oligofrenopedagogiem. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć z Metody Dobrego Startu oraz arteterapii.

Pracuję z dziećmi już ponad dwadzieścia lat, nie przestają mnie One zadziwiać, zaskakiwać, rozczulać i bawić.

Porzucenie szablonowości w myśleniu i nauczaniu pozwala mi, by proces edukacji był skuteczny i spełniał zamierzone oczekiwania i cele. Wychowanie dzieci powinno być nakierowane na wychowanie człowieka o bogatym wnętrzu, szczęśliwego, umiejącego żyć w zgodzie ze światem i samym sobą.

Wyzwania motywują mnie  i pobudzają moją kreatywność, w przyszłość patrzę zawsze z optymizmem. Energię do pracy czerpię z bliskich kontaktów z przyrodą, z górskich wędrówek, wycieczek rowerowych oraz zimowych kąpieli w jeziorze. Czuję się szczęśliwa i spełniona.

Zuzanna Stegman

Z naszym przedszkolem związana jestem od 2009 r. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. W pracy z dziećmi najbardziej cenię sobie możliwość obserwowania ich codziennych postępów oraz bezpośredni wpływ na ich proces nauczania i wychowania.

Na co dzień staram skupiać się na indywidualnych potrzebach dzieci, tak aby maksymalnie rozwijać ich możliwości i drzemiący w nich potencjał.

Aneta Bogdzio

Aneta Bogdzio –logopeda

Nazywam się Aneta Bogdzio. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Z Przedszkolem Społecznym w Milanówku współpracuję od 2007 roku. Prowadzę zajęcia terapii logopedycznej i pedagogicznej z dziećmi.

Monika Popławska

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-socjalna. Aktualnie uzupełniam wykształcenie i studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Z dziećmi pracuję już od ponad 10 lat. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają.

DZIEŃ OTWARTY

PRZEDSZKOLE SPOŁECZNE

NA WSPÓLNEJ 18

W MILANÓWKU

ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY

13.04.2024r. godz. 10.00

JEŚLI CHCESZ;

• MIŁO I KREATYWNIE SPĘDZIĆ CZAS

• SPOTKAĆ SIĘ Z SUPER SYMPATYCZNYMI PANIAMI

• SPRAWDZIĆ JAKIE ZABAWKI KRYJĄ SIĘ NA PRZEDSZKOLNYCH PÓŁKACH

• WYPRÓBOWAĆ NASZE HUŚTAWKI

• POZNAĆ NOWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI

TO ZAPRASZAMY I CIESZYMY SIĘ, ŻE BĘDZIEMY MOGŁY POZNAĆ WAS I WASZYCH RODZICÓW.

CZEKAMY I PROSIMY O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI (NR KONTAKTOWY 509 878 752 )

PRZEDSZKOLE SPOŁECZNE

NA WSPÓLNEJ 18

W MILANÓWKU

ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY

13.04.2024r. godz. 10.00

JEŚLI CHCESZ;

• MIŁO I KREATYWNIE SPĘDZIĆ CZAS

• SPOTKAĆ SIĘ Z SUPER SYMPATYCZNYMI PANIAMI

• SPRAWDZIĆ JAKIE ZABAWKI KRYJĄ SIĘ NA PRZEDSZKOLNYCH PÓŁKACH

• WYPRÓBOWAĆ NASZE HUŚTAWKI

• POZNAĆ NOWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI

TO ZAPRASZAMY I CIESZYMY SIĘ, ŻE BĘDZIEMY MOGŁY POZNAĆ WAS I WASZYCH RODZICÓW.

CZEKAMY I PROSIMY O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI (NR KONTAKTOWY 509 878 752 )

Data dodania: 2022-01-22 12:07:19
Data edycji: 2023-02-08 14:10:01